Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości - wyniki

• Nieruchomość gruntowa, opisana w NS2L/00033027/9, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Limanowej VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych: działka nr 4303/11 o pow. 0,1508 ha wraz z prawem użytkowania wieczystego, zlokalizowana przy ul. Dietla w Rabce-Zdroju.

Informacja o nadesłanych ofertach

• Nieruchomość gruntowa, opisana w NS2L/00025205/2, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Limanowej VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych: działka nr 4268/9 o pow. 0,3400 ha wraz z prawem użytkowania wieczystego, zlokalizowana przy ul. Prof. J. Rudnika w Rabce-Zdroju.

Informacja o nadesłanych ofertach

Jesteś po stażu i zastanawiasz się jaki następny krok w twoim życiu będzie

właściwy?

Chciał(a)byś łączyć PRAKTYKĘ z pracą naukową?

Położony wśród zieleni, w malowniczej uzdrowiskowej miejscowości Rabka-Zdrój Oddział Terenowy Instytutu Chorób i Gruźlicy Płuc daje możliwość pracy z najlepszymi specjalistami, zdobywania doświadczenia a także prowadzenia pracy naukowej.

Dołącz do naszego zespołu i twórz nową historię naszego Instytutu na bazie wieloletnich doświadczeń pokoleń lekarzy pulmunologów, alergologów, torakochirurgów.

Dołącz do nas już dziś!