Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju oferuje wynajem lokali użytkowych mieszczących się w centrum uzdrowiska, na terenie Rabki-Zdroju, ul. Profesora Jana Rudnika 3B, w budynku Pawilon VIII – Szkoła, znajdującego się na działkach  nr ewid. 4252/2, 4253/2, 4255 i 4254/3, stanowiącego własność tut. Instytutu. Dla nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta NS2L/00029380/1.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwalonym Uchwałą Nr LIV/367/14 Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju, lokale znajdują się w  strefie „A”,  w terenach lecznictwa uzdrowiskowego, przeznaczonych dla:

• zakładów lecznictwa uzdrowiskowego oraz obiektów i urządzeń o funkcji pomocniczej dla lecznictwa uzdrowiskowego z zakresu oświaty, kultury, sportu i rekreacji wraz z niezbędnymi obiektami i urządzeniami,
  • utrzymania istniejących obiektów usługowych i mieszkaniowych.

Przedmiotem najmu są pomieszczenia o łącznej powierzchni 677 m2 usytuowane w południowo-wschodnim skrzydle w/wym. budynku z osobnym z wejściem od strony południowej.

Oferowaną na wynajęcie nieruchomość można oglądać w dni robocze od poniedziałku do piątku, w godz. od 8.00 do 14.00, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym po numerem tel.: 18 26 76 155.

Informacji na temat wynajmu udziela: Dział Administracyjno-Eksploatacyjny, Sekretariat Administracji -  tel. 18 26 76 155

Oferty dot. najmu prosimy składać w  sekretariacie Budynku Administracji (pokój 103) Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdrój, ul. Prof. Jana Rudnika 3B.

Dr n. med. Joachim Buchwald
DYREKTOR ODDZIAŁU
Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc
w Rabce-Zdroju

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju zatrudni od zaraz lekarzy specjalistów lub kończących specjalizację w dziedzinie: choroby płuc dzieci. Istnieje również możliwość rozpoczęcia wyżej wymienionej specjalizacji. Oczekujemy doświadczenia w pracy z dziećmi.

Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Oferty proszę kierować na adres: kadry@igrabka.edu.pl lub listownie na adres:

Oddział Terenowy Rabce-Zdroju

ul. prof. Jana Rudnika 3B

34-700 Rabka-Zdrój

Kontakt telefoniczny: 18 267 60 60 wew. 317 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 14:30.

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju zatrudni lekarzy specjalistów z chirurgii klatki piersiowej.

Pracę można rozpocząć od zaraz. Zapewniamy dobre warunki płacowe.

Oferty proszę kierować na adres: kadry@igrabka.edu.pl lub listownie na adres:

Oddział Terenowy Rabce-Zdroju

ul. prof. Jana Rudnika 3B

34-700 Rabka-Zdrój

Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc Oddział Terenowy w Rabce-Zdroju zatrudni pielęgniarki.

Oferty proszę kierować na adres: poczta@igrabka.edu.pl lub listownie na adres:

Oddział Terenowy Rabce-Zdrój

ul. Prof. Jana Rudnika 3B

34-700 Rabka-Zdrój

Kontakt telefoniczny: 18 267 60 60 wew. 243 od poniedziałku do czwartku w godzinach 8:00 – 12.00.